پزشکی بوک فروش آنلاین کتابهای پزشکی با تخفیف ویژه

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه 9-17 و پنجشنبه 9-13

بازاریابی و همکاری در فروش

بازاریابی و کسب درآمد از سایت عصر کتاب

سایت عصر کتاب بنرهای تبلیغاتی گوناگونی از خدمات خود ارائه کرده است که شما می توانید با قرار دادن کد بنر مورد نظر در وب سایت و یا وبلاگ خود شروع به بازاریابی و کسب درآمد نمایید. چنانچه دارای وب سایت و یا وبلاگ نیستید می توانید با ارسال لینک بازاریابی خود در شبکه های اجتماعی مجازی مانند فیسبوک و تلگرام بازاریابی کنید.

چگونگی کسب درآمد

کسب درآمد به وسیله بازاریابی برای عصر کتاب در دو مرحله به شیوه زیر انجام می شود:

مرحله اول

هر یک نفر که از طریق کلیک بر روی لینک به اشتراک گذاشته توسط شما در سایت ثبت نام کند به عنوان زیرمجموعه ردیف اول برای شما درج می شود و در صورت خرید کردن هر یک از افراد زیرمجموعه ردیف اول شما از سایت، 3 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما واریز میگردد.به هر تعداد و در هر زمان.

مثلا اگر شما لینک سایت عصر کتاب را به اشتراک گذاشته اید و بهزاد و شبنم و فرهاد و لیلا از طریق شما وارد و در سایت ثبت نام کرده اند، هر چهار نفر زیرمجموعه تراز اول شما هستند و در ازای هر تعداد خرید هر یک از آنها 3 درصد از مبالغ خرید به شما خواهد رسید و به صورت اتوماتیک به حساب کاربری شما واریز می گردد.

مرحله دوم

زیرمجموعه های ردیف اول شما نیز لینک ها را به اشتراک بگذارند و کسانی از طریق آنها وارد سایت شده ثبت نام کنند به عنوان زیرمجموعه ردیف اول آنها و زیرمجموعه ردیف  دوم شما ثبت می شوند. در صورت خرید کردن هر یک از زیرمجموعه های دوم، 3 درصد از مبلغ هر خرید به حساب زیرمجموعه ردیف اول و 2 درصد از مبلغ خرید به حساب شما واریز می گردد.

مثلا اگر بهزاد نیز لینک را به اشتراک بگذارد و فاطمه و رضا از طریق او وارد شوند به محض ثبت نام، فاطمه و رضا به عنوان زیرمجموعه ردیف اول بهزاد و زیرمجموعه ردیف دوم شما ثبت می شوند. و در صورت خرید هر کدام (فاطمه و رضا) 3 درصد از مبلغ خرید به حساب بهزاد و دو درصد به حساب شما واریز می گردد.

لازم به ذکر است که هر کاربر تنها دو ردیف زیرمجموعه خواهد داشت و تنها از آنها درصد دریافت خواهد کرد

شیوه کنترل حساب در بخش بازاریابی

شما وارد حساب کاربری خود می شوید. روی گزینه بازاریابی کلیک می کنید.

در بخش بازاریابی حساب کاربری 3 بخش وجود دارد:

  • در بخش اول، شما می توانید تعداد زیر مجموعه های خود را در هر سطح ببینید
  • در بخش دوم، شما می توانید درآمد کسب شده توسط بازاریابها را مشاهده نمایید
  •  در بخش سوم، بنر های بازاریابی وجود دارند که شما می توانید به دلخواه هر یک را انتخاب و به اشتراک بگذارید

نحوه دریافت مبالغ پورسانت

شما به ازای هر 5 هزارتومان موجودی در حساب کاربری خود، می توانید تقاضای تسویه حساب کنید تا ما مبلغ حساب کاربری را به شماره حساب شما واریز کنیم

پاسخ به سوالات

برای ارسال نظرات و سوالات خود در این زمینه می توانید از فرم تماس با ما بخش بازاریابی را انتخاب نمایید و نظر و یا سوال خود را مطرح نمایید دوستان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود

0